Zlewy i umywalki zintegrowane z blatem

Czy wiesz, że kupowanie oddzielnej armatury nie jest jedynym sposobem na wykończenie łazienki i kuchni? Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest zastosowanie zlewu lub umywalki zintegrowanej z blatem robionym na zamówienie. Takie połączenie nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też bardzo praktyczne.

Zlew i umywalka idealnie wpasowane w blat podkreśla nowoczesną aranżację wnętrza – docenią ją zwłaszcza miłośnicy minimalizmu. Wszystkie tego rodzaju rozwiązania cechują się oszczędną formą i bardzo prostym stelażem. Taka powierzchnia jest ponadto o wiele łatwiejsza do czyszczenia w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań – brak wystających elementów i trudno dostępnych miejsc pomagają w utrzymaniu łazienki czy kuchni w higienicznej czystości.

Zlewy z blatem na wymiar od producenta Ademblat

Jeśli cenisz sobie porządek, a dodatkowo poszukujesz nowoczesnego wyposażenia do łazienki i kuchni – doskonałym wyborem będzie umywalka i zlew z blatem. W naszej firmie wykonujemy zlewy i umywalki zintegrowane z blatem z kompozytów mineralno-akrylowych. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przestrzeniach komercyjnych – są często stosowane np. w toaletach publicznych.

Tworzywa mineralno-akrylowe są bardzo plastyczne – przy odpowiedniej technice łatwo uzyskać z nich blaty o pożądanym kształcie. Dzięki temu możemy wkomponować zlew czy umywalkę w blat w dowolny sposób, co pozwala na uzyskanie niemal niewidocznego łączenia. Wykorzystywane przez nas materiały są wytrzymałe, gładkie
i przystosowane do stałego kontaktu z wodą. Powierzchnia zabezpieczona jest także skutecznie przed wnikaniem brudu, tłuszczu i bakterii. Zapewnia to higienę na najwyższym poziomie.

Umywalki i zlewy z blatem wykonać możemy nie tylko w różnych kształtach, ale
i kolorach. Tworzywa mineralno-akrylowe zapewniają bowiem szeroką gamę kolorystyczną – począwszy od barw jednolitych, aż po wzory imitujące naturalny kamień. Daje to obszerne możliwości dopasowania wyposażenia do charakteru aranżacji całego wnętrza.

Dostarczamy zlewy z blatem na terenie całego miasta Wołomin i okolicznych miejscowości

Gwarantujemy najwyższą jakość końcowych wyrobów i atrakcyjne warunki realizacji zlecenia. Każde zlecenie realizujemy z należytą starannością, dbając o estetyczne wykończenie. Chętnie poznamy Twoją koncepcję projektu. Możemy również zasugerować własne pomysły.

Klientów z miasta Wołomin i okolicznych miejscowości, takich jak m.in. Zielonka, Marki czy Ząbki zainteresowanych umywalkami i zlewami z blatem naszego wykonawstwa zapraszamy do współpracy.